Kā savest kārtībā savas finanses

Šeit ir daži padomi, ko Jūs varat izmantot, lai savestu savas finanses kārtībā:

  1. Solis. Tērējiet naudu aktīvu palielināšanai. Piemērojot šo stratēģiju, Jūs veidosiet aktīvu impēriju, kas pastāvīgi pelnīs Jums naudu, lai Jums nav jāstrādā tik smagi, lai saglabātu savus ienākumus. Šie aktīvi var pastāvēt un nopelnīt naudu, neatkarīgi no tā vai Jūs tur esat vai nē. Galvenā aktīvu vērtība ir tas, ka Jūs nopelnāt brīvību darīt to, ko Jums patīk ar savu laiku.
  2. Solis. Samaziniet Jūsu saistības. Saistības ir tās, kas atņem Jums naudu. T.i., Jūsu automašīna izmanto naudu (bet Jums, iespējams, tā ir nepieciešama, lai dotos uz darbu, tādēļ labāk ir to paturēt!), tāpēc tā ir atbildība. Jūsu māja (kaut gan tās vērtība varētu pieaugt) ir saistības, jo tās uzturēšana maksā naudu, un Jūs nevarat vienkārši to pārdot (kur Jūs dzīvosiet?). Samazinot savas saistības, Jūs atbrīvojat naudu, lai Jums tās būtu vairāk, ko tērēt aktīvu palielināšanai un tērēt naudu lietām, kas Jums patiks.
  3. Solis. Izmantojiet savu naudas plūsmu, lai samazinātu izdevumus un nomaksātu saistības. Nauda, ko Jūs saņemsiet no sava darba, būtu jāizmanto, lai nomaksātu savas saistības un apmaksātu izdevumus. Bet atcerieties maksāt sev vispirms! Iegādājoties aktīvus vispirms no Jūsu ienākumiem, Jūs palielināsiet savu naudas plūsmu, lai Jūs varētu veidot ilgtermiņa stabilitāti.