Vai aizņemties, lai apmeklētu teātri

Biļetes uz kvalitatīviem izklaides pasākumiem mūsdienās maksā samērā dārgi – ja vēlies aiziet uz teātri kopā ar ģimeni, Tev vajadzēs vismaz 100 eiro. Ziemas mēnešos, kad komunālie maksājumi ir augstāki, papildus 100 eiro var būt grūti atrast savā budžetā, tomēr, ko darīt, ja nevēlies atteikties no kultūras pasākumiem? Ko darīt, ja ir pieejamas biļetes uz teātra izrādi, kuru jau sen vēlējies redzēt? Šādās situācijās noderīgs var būt ātrais kredīts teātra apmeklējumam. Lai gan ātrais kredīts pēc būtības ir paredzēts neplānotu tēriņu segšanai, to var izmantot arī plānotu pirkumu veikšanai ar nosacījumu, ka varēsi atdot paņemto aizdevumu jau no nākamās algas.

Kur aizņemties?

Nauda

Ātros kredītus šobrīd Latvijā piedāvā vairāki nebanku kreditori. Katram no tiem ir izveidoti savi veidi, kā pieteikties šādam aizdevumam:

  • Aizpildot kredīta pieteikuma anketu kreditora mājaslapā;
  • Pazvanot uz kreditora klientu apkalpošanas centriem;
  • Aizsūtot SMS uz kreditora norādīto tālruņa numuru;
  • Aizpildot kredīta pieteikuma anketu kreditora filiālē vai kādā no tā sadarbības partneru tirdzniecības vietām.

Kad būsi izvēlējies sev piemērotāko kreditoru, apskati, kā vari pieteikties aizdevumam un izvēlies sev ērtāko veidu. Šādi ātrais kredīts teātra apmeklējumam var Tev tikt piešķirts vien stundas laikā, turklāt, ja aizņemsies pirmo reizi, kredīts Tev tiks piešķirts bezprocentu kredīts jeb bez komisijas maksas – pēc kredīta termiņa beigām Tev vajadzēs atdot tikai tik, cik būsi aizņēmies.

Izvēloties aizdevēju, pievērs uzmanību:

  • Kredīta procentu likmei – ja Tev ir iespēja izmantot pirmā kredīta bez maksas iespējas, noteikti to izmanto;
  • Kredīta termiņam – kāds ir minimālais un maksimālais kredīta atmaksas laiks;
  • Cik ilgā laikā kredīts tiek piešķirts un kāds ir kreditora darba laiks (kredīta pieteikuma anketas tiek izskatītas tikai aizdevēja darba laikā, līdz ar to, ja būsi nokavējis, aizdevums Tev tiks piešķirts tikai nākamajā dienā);
  • Kredīta līguma nosacījumiem un termiņa pagarināšanas iespējām;
  • Vai kreditors ievēro godīgas un atbildīgas kreditēšanas principus – vieglākais veids, kā par to pārliecināties, ir paskatīties, vai aizdevējs ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs.

Cik daudz aizņemties?

Ātrais kredīts teātra apmeklējumam un arī citiem mērķiem ir pieejams 300 eiro apmērā, aizņemoties pirmo reizi, un 425 eiro apmērā, aizņemoties atkārtoti. Teātra apmeklējumam gan Tev noteikti nevajadzēs tik lielu summu, tādēļ aizņemies tikai tik, cik Tev patiešām ir nepieciešams, lai iegādātos teātra biļetes. Pārāk lielas kredītsaistības, kuras būsi uzņēmies nepārdomāti, var radīt problēmas nākamajā mēnesī tās atmaksāt, līdz ar to šādu soli spert noteikti nevajadzētu.

Ja esi nolēmis, ka Tev ir nepieciešams ātrais kredīts teātra apmeklējumam, izvērtē rūpīgi visus kredīta aspektus un savas iespējas nākamajā mēnesī aizdevumu atdod pilnā apmērā. Aizņemies atbildīgi!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *