Vēlos aizņemties?

Finanšu konsultante

Abām pusēm ir jāpanāk skaidra un precīza izpratne par to, kā un cik ilgā laikā kredīts tiks atmaksāts. Ja tas tiek izdarīts jau iepriekš, vēlāk neradīsies konflikti, ja kāda no pusēm par kaut ko būs neapmierināta.

Kopā ar kredīta termiņa ilguma un atmaksas grafika noteikšanu, būtu saprātīgi arī apspriest tādus jautājumus kā to, kas notiks, ja apstākļi mainīsies. Pat ar vislabākajiem nodomiem var notikt visu veidu lietas. Aizņēmējam var rasties negaidīti lieli izdevumi vai viņš var zaudēt darbu vai samazinātas darba stundas un alga. Vienojoties par rīcību gadījumā, ja aizņēmēja atmaksas spējas būtiski mainās, abas puses var izvairīties no nevajadzīgas jūtu aizskaršanas.

Kad runa ir par draugiem un ģimeni, mēs visi reizēm mēdzam domāt, ka ir pieņemami, ja mēs lietas neuztveram pārāk nopietni. Aizņēmējam vajadzētu uzskatīt naudas atmaksāšanu par pienākumu, nevis kaut ko, ko viņš vai viņa var padarīt, kad viņiem tas ir ērtāk. Naudas aizdevējs jau ir ļoti palīdzējis, piedāvājot patēriņa kredītu, ietaupot daudz laika un pūļu, kas būtu iztērēti ievērojot pieteikuma procedūru kādā finanšu iestādē. Arī ar šādu patēriņa kredītu aizņēmējs ir ieguvis pašu labāko atmaksas plānu, ko būtu piedāvājusi kāda no finanšu iestādēm. Šādos apstākļos tas, ka maksājumi tiek veikti savlaicīgi, ir jautājums ne tikai par godīgumu, bet arī kā apliecinājums par lielisku palīdzību.

Aizdevējam arī ir jāpārliecinās, ka viņam nav savu plānu par šo naudas summu kredīta termiņa laikā. Naudas aizdošana, kas ir atvēlēta parādu vai saistību nomaksai, noteikti nepalīdzēs uzturēt sirsnīgas attiecības. Lai gan ir lieliski palīdzēt tuvam cilvēkam, neapdraudiet savu finansiālo stāvokli, to darot. Jūs nevarēsiet palīdzēt nevienam, ja Jūsu situācija kļūs nedroša.

Precizējot patēriņa kredīta noteikumus un esot godīgiem vienam pret otru, Jūs varat sniegt vislabāko patēriņa kredītu un būt drošs, ka uzlabosiet attiecības ar sev tuvo cilvēku, nevis tās sabojāsiet.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *