Pilna spektra auto pakalpojumi

Kā cilvēki varēs saprast mūsu specifiskās vajadzības un operatīvi risināt visas problēmas?

riepasPirms sagatavot piedāvājumu, rūpīgi iepazīstamies ar klienta situāciju un kopīgi izvērtējam katra pakalpojuma vajadzību un sniegšanas ātrumu – jo vairāk jūs mums pastāstīsiet, jo atbilstošāku pakalpojumu jums nodrošināsim.

Piedāvājumā ir iekļautas visas izmaksas reālajam automašīnas nobraukumam, lai automašīnas lietošanas laikā klienta papildu izdevumi būtu tikai degviela, mazgāšana un stāvvietas. Svarīgi ir apzināties, kāds būs automašīnas reālais nobraukums un izmaksas, lai beigās nav jāmaksā astronomiskas summas par nobraukuma pārsniegumu vai automašīnas apkopi, tāpēc, pirms izvēlēties, rūpīgi izlasiet zemsvītras piezīmes.

Vai var izmantot tikai kādu atsevišķu auto pakalpojumu?

Protams! Mums ir klienti, kas no mūsu pakalpojumu klāsta izmanto tikai atsevišķus pakalpojumus. Daudzi, kas sākuši ar dažiem pakalpojumiem, ar laiku saprotot to priekšrocības, paplašina izmantoto pakalpojumu klāstu.

Kad būs redzami ieguvumi, ko sniedz mūsu pakalpojumu izmantošana?

Pārmaiņas parasti saistītas ar papildu rūpēm un izmaksām, taču, kā rāda mūsu pieredze, pat vissarežģītākajos gadījumos klients novērtē ieguvumus jau pēc trim četriem mēnešiem. Tikai pēc tam, saņemot kārtējo rēķinu, jūs pēkšņi atceraties, ka esat aizmirsis, ko nozīmē problēmas ar auto.

Auto pakalpojumu ārpakalpojums nodrošina klientam iespēju koncentrēties tikai savam pamatbiznesam un izmantot auto darbam, gūstot jaunus klientus un ienākumus.

Vienkārša plānošana

Ikmēneša maksa par auto un tā aprūpi ir fiksēta un nemainīga. Uzņēmuma naudas plūsma ir vienmērīgi izlīdzināta, kas ļauj vienkārši plānot paredzamās izmaksas un sastādīt budžetu.

Vienkārša kontrole

Auto ārpakalpojumu pakalpojums sniedz pieredzi un zināšanas visās auto jomās – jaunu auto izvēlē un lietoto pārdošanā, tehniskajos risinājumos, likumdošanas un grāmatvedības jautājumos, tirgus situācijā un citās.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *