Vieglo auto remonts

Uzņēmuma pamatdarbība 10 gadu pastāvēšanas laikā ir bijusi AUTO remonta pakalpojumu sniegšana. Papildus tam, paplašinot savu saimniecisko darbību, ar 2019 gadu, sniedz remonta pakalpojumus arī ārpus servisa.

riepas

  • Ritošās daļas un piekares diagnostika uz stenda, remonts;
  • Bremžu sistēmas diagnostika uz stenda, apkope un remonts;
  • Elektroiekārtu un vadības bloku diagnostika un remonts;
  • Ātrumkārbu, reduktoru diagnostika, apkope un remonts;
  • Dzinēju diagnostika, apkope un remonts;
  • Stūres iekārtu diagnostika, apkope un remonts.

Palīdzība

Vēlamies Jūs informēt, ka no šī gada piedāvājam sniegt tehnisko palīdzību uz ceļa Eiropas Savienībā. Veicam dažāda veida remontus uz vietas, lai Jūsu varētu veiksmīgi turpināt ceļu, bez transportēšanas uz autoservisu. Uzņēmums ir ieguvis sertifikātu, kas atļauj veikt kravas un vieglo auto remontus!

Bremžu stends

Lai pilnība varētu veikt automašīnas bremžu iekārtas remontu, pilnvērtīgu to pārbaudi un sagatavošanu Valsts tehniskajai apskatei, bez bremžu stenda neiztikt. Piedāvājam veikt bremžu pārbaudes kravas un vieglajiem auto kā arī to piekabēm un puspiekabēm.

Par mums

Uzņēmums “BMW LIFE” nodarbojas ar ne tikai vieglo un kravas automašīnu rezerves daļu tirdzniecību un remonta pakalpojumiem.

Uzņēmums piedāvā arī VIEGLO TRANSPORTLĪDZEKĻU tehniskās apkopes un remontus, kā arī veikt bremžu darbības pārbaudi uz bremžu stenda.

Kompānijas darbības galvenās pamatnostādnes ir individuāla pieeja katram klientam, augsta darba kvalitāte un operativitāte. Veiktajam darbam tiek dota garantija, ir elastīga atlaižu sistēma.

Autoserviss piedāvā plašu pakalpojumu spektru – autobusu, kravas automašīnu SCANIA, VOLVO, MAN, MERCEDES un to piekabju remontu, sagatavošanu tehniskajām apskatēm, ELEKTRODARBIEM, AUTONOMĀS APSILDES UZSTĀDĪŠANU, pārbaudi un remontu, kā arī visdažādāko agregātu (motoru, reduktoru, ātrumkārbu) remontu. Tirdzniecības vietā var iegādāties jaunas, gan arī pilnīgā kārtībā esošas lietotas kravas auto rezerves daļas.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *